• %40

Game Of Thrones (Taht Oyunları) - 9 Kitaplık Set

Yayın Evi
Kapak Tipi
: Karton Kapak
Boyutları
: 13,5x21
Barkod
: 9789990010015
Tedarik Süresi
: Aynı Gün
Daha Fazla Bilgi İçin
223,00
TL
372,00
TL
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER
Game Of Thrones Kitap Serisi
Amerikalı yazar George R. R. Martin tarafından yazılan game of thrones 7 kitap serisinin ilk kitabı taht oyunları 1996 yılında yayına girilmiştir.
Game Of thrones kitap set serisi içerisinde Taht Oyunları, Kralların Çarpılması 1 ve 2, Kılıçların Fırtınası 1 ve 2, Kargaların Ziyafeti 1 ve 2, Ejderhaların Dansı 1 ve 2 kitapları bulunmaktadır. Game of thrones dizisi izleyenlerin neden kitabını okuyayım dediklerinizi duyar gibiyiz fakat kitap ile dizi arasında birçok fark bulunmaktadır.
Neler daha farklı, kitaplarda bulunan karakterlerle dizide bulunan karakterlerin yaşları, kitapta her bir hikaye kişilerin gözünden ele alınırken dizide diyaloglara ve hareketlere yönelik anlatılıyor ki bu aşırı fark. Daenerys Targaryen gladyatörlerinden biri olan güçlü Belwas adında bir karakter var ve içgüdüleriyle hareket eden komik ve iri adam olarak ön plana çıkıyor olsa da dizi üzerinden değinilmediği görünüyor. Yani arada baya fark varken game of thrones serisini okumanız bakış açısı kazanmanızdan önemli.
Game of thrones kitabını okuduysanız hakkında düşüncelerini yorum olarak belirtirseniz kitap set serisini almak isteyenlere yardımcı olabilirsiniz.

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR