Evlilik Bahsi

Evlilik Bahsi

Yazar
Çevirmen
: Kübra Tekneci
Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Temmuz 2018
Kağıt Tipi
: 60 gr. 3. Hamur Creamy
Sayfa Sayısı
: 413
Kapak Tipi
: 230 gr. Bristol - Mat Selefon
Boyutları
: 13,5 x 21
Barkod
: 9786051734484
Tedarik Süresi
: 1 iş günü
Daha Fazla Bilgi İçin
18,00 TL 30,00 TL-%40
Sepete Ekle
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER

New York Times çok satan yazarı Jane Feather, yine George döneminde geçen tutku ve macera dolu bu aşk hikâyesiyle, Kendine Yalan Söyleme adlı kitabıyla başladığı BLACKWATER GELİNLERİ serisine tüm hızıyla devam ediyor.

 

New York Times çok satan yazarı Jane Feather, ailenin ipotekli arazilerini kurtarmaları için kendilerine inanılmaz bir fırsat sunulan üç soylu kardeşin hikâyesini anlattığı büyüleyici üçlemesinin yeni kitabıyla bir kez daha okurlarına keyifli anlar yaşatıyor.

 

Amcaları, yeğenlerinin evlenmeleri karşılığında onlara cömert bir miras bırakacağına söz verir, ancak tek bir şartı vardır: Bu üç genç, gözden düşen kadınlarla evlenmek zorundadırlar. Kardeşlerden biri bile yaşlı adamın bu şartını yerine getirmezse, hiçbiri bu beklenmedik serveti almaya hak kazanamayacaktır.

 

Leydi Serena Grantley soylu olarak doğmuştur, ama kaderin cilvesi genç kadının güzelliğini genç erkekleri kumar masalarına çekmek için kullanan kumarbaz üvey babasının himayesine girmek zorunda bırakır onu. Hatta Serena, üvey babasının emri üzerine ilk aşkı saygıdeğer Sebastian Sullivan’ı kendinden uzaklaştırır. Ama üvey babası onu ahlaksız bir Kont’la birlikte olmaya zorlayınca, Serena onun isteklerini yerine getirmemeye karar verir. Kalbinin tek sahibi Sebastian’dır ve ona sığınır.

 

Ailesine olan sadakati ile sevdiği kadın arasında kalan Sebastian, acımasız bir çıkmazla karşı karşıyadır. Amcası hastadır ve vakti giderek azalmaktadır. Çaresizce çözüm yolu arayan Sebastian tehlikeli bir plan yapar. Sebastian’a ve Serena’ya en sonunda bekledikleri saadeti getirecek ya da onları sonsuza kadar ayıracak olan bir kumar oyunudur bu…

 

Sebastian, o akşam erken saatlerde Serena’nın notunu aldı. Kısa ve özdü. Seni Perşembe günü, öğle vaktinde St. James Meydanı 12 numarada bekliyor olacağım. Cevap yazma. S.

 

Sebastian’ın gözleri kalemin her kıvrımında dolaştı. El yazısını çok iyi tanıyordu ve bu her defasında kalp atışlarını hızlandırırdı. Geçmişte birbirlerine birçok mektup yazmışlardı, tutkulu gecelerin ve günlerin anısını yeniden alevlendiren şiirsel dizelerden oluşan coşkulu sayfalar…

 

Ama şimdi Sebastian bu kuru cümleye bakarken, tuhaf bir şekilde yoksun hissetti kendini. Onu tahrik eden kadın neredeydi?

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR