Dünyanın Istırabı Üzerine

Dünyanın Istırabı Üzerine

Çevirmen
: Ferhat Jak İçöz
Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Ocak 2018
Sayfa Sayısı
: 172
Kapak Tipi
: 70 gr. Trend
Boyutları
: 11 x 18
Barkod
: 9786054820634
Tedarik Süresi
: 3 iş günü
Daha Fazla Bilgi İçin
11,70 TL 19,50 TL-%40
Sepete Ekle
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER

Dünyanın Istırabı Üzerine 

 

Tanrısız, anlamdan yoksun bir dünya karşısında verilen körlemesine mücadelede sanatın, ahlakın ve öz-farkındalığın önemi konusunda Schopenhauer’ın getirdiği bakış açısı, bireye dair anlayışımızı radikal biçimde değiştirdi ve bugün de insanlık durumuna dair yakıcı bir görüş olmayı sürdürüyor.
Tarih boyunca bazı kitaplar dünyayı değiştirdi. Bununla kalmayıp; bizleri ve birbirimizi görme biçimimizi etkiledi.   O kitaplar ki tartışmalara, muhalif fikirlere, savaş ve devrimlere esin kaynağı oldular.   Aydınlattılar, harekete geçirdiler, kışkırttılar, teselli ettiler.   Yaşamımızı zenginleştirdiler ve bizleri ayrı ayrı kendi yaşamlarımızı sorgulamaya yönelttiler.   Şimdi Kafka Kitap sizlere uygarlığı sarsan, insanlık tarihine yön veren ve kendimizi keşfetmemize yardım eden fikirleriyle; büyük düşünürlerin, çığır açanların, radikallerin ve ileriyi görenlerin eserlerini sunuyor.
Eğer günlük hayatta size, şu her şeyi bilmek isteyip de herhangi bir şey öğrenmeyi reddeden insanlardan biri tarafından ölümden sonra devam eden varoluş hakkında bir soru sorulursa, verilecek en uygun ve doğruya yakın cevap şudur: “Doğumundan önce ne idiysen ölümünden sonra da o olacaksın.” 

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR