ZEYNEP CEMALİ EDEBİYAT GÜNÜ KONFERANSI 9. KEZ DÜZENLENİYOR

Yıllık yayıncılık konferansı Zeynep Cemali Edebiyat Günü Yıllık yayıncılık konferansı Zeynep Cemali Edebiyat Günü yayıncılık konferansı Zeynep Cemali Edebiyat Günü bu yıl 5 Ekim’de Kadir Has Üniversitesi’nde düzenlenecek. Yayıncılık dünyasını bir araya getiren konferans bu yıl 9. kez düzenleniyor.

2011’den bu yana yayıncılık sektörünün güncel ve ortak meselelerinin ele alındığı konferansa edebiyatçılar, yayıncılar, editörler, çevirmenler, tasarımcılar, çizerler, akademisyenler, telif ajansları, kitapçılar, dağıtımcılar, sivil toplum kuruluşları, kütüphaneler ve medyadan yetkililer katılıyor. Kadir Has Üniversitesi’nin Cibali Kampüsü’ndeki edebiyat dolu güne katılmak için gunisigikitapligi.com adresindeki online kayıt formunu doldurulması gerekiyor.

Açılış konuşmasını Leyla Ruhan Okyay'ın, kapanış konuşmasını ise Murathan Mungan'ın yapacağı konferans bu yıl Faruk Duman, Seçkin Selvi, Murat Yalçın, Sevengül Sönmez, Kenan Kocatürk, Bekir Ağırdır gibi isimleri ağırlayacak. Edebiyat günü, 2019 Zeynep Cemali Öykü Yarışması’nda dereceye giren genç öykücülerin usta yazarlarla tanışacağı ödül törenine de ev sahipliği yapacak.


Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın