KORKU-GERİLİM TÜRÜNÜN EFENDİSİNDEN YENİ ROMAN!

Korku-gerilim türünün efsanevi ismi Stephen King, geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından yaptığı bir paylaşımla yeni romanı Later'ın 02 Mart 2021'de okurla buluşacağını duyurdu. 

Bu kez bir suç romanına imza atan King, Hard Case Publishing etiketiyle raflardaki yerini alacak yeni kitabında bekar bir anneyle doğaüstü yeteneklere sahip oğlunu konu ediyor. Polis departmanınca sıradan gözlerden çok daha fazlasını görebildiği keşfedilen çocuk, kurguyu amansız bir suç takibine dönüştürürken ve King'in başyapıtlarından biri olan "O" adlı esere de bolca selam veriyor. 

Alışıldık King kapaklarından farklı, retro bir görselle yayımlanacak romanın raflardaki yerini almasını bekleyen yazar, tasarımdaki bu farklılığı, "Hard Case'in bu formatını çok seviyorum ve bence, dünyamızın ötesini gören bir çocukla suç-gerilim unsurlarını bütünleştiren bu hikâyeyle gerçekten uyum sağladı," sözleriyle açıklıyor. Geçen yıllara rağmen yaratıcılığı ve üretkenliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Stephen King'in yaptığı duyuru, tüm dünyadaki okurları için heyecanlı bir bekleyişi başlattı. Kitabın ülkemizde hangi yayınevi tarafından basılacağı ise henüz duyurulmadı. 

Stephen King'in kült eserlerini okumak için tıklayınız!  

 


Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın