HARRY POTTER'I SERİNİN OYUNCULARINDAN DİNLEMEYE NE DERSİNİZ?

J.K. Rowling'in Harry Potter serisi boyunca inşa ettiği evrenin bir uzantısı olan Wizarding World, karantina günlerinde Harry Potter hayranlarını oldukça sevindirecek, yeni bir projeye imza atıyor ve Harry Potter ve Felsefe Taşı'nı ünlü oyuncuların sesinden dinleme fırsatı sunuyor.

Romanın ilk bölümünü ise seriden uyarlanan sekiz film boyunca Harry Potter karakterine hayat veren Daniel Radcliffe seslendiriyor. İkinci bölüm yine yazarın Harry Potter serisinden sonra kaleme aldığı Harry Potter ve Lanetli Çocuk oyununda Hermione Granger'ı canlandıran Noma Dumezweni, üçüncü bölüm Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filminin yıldızı Eddie Redmayne, dördüncü bölüm Harry Potter serisinin sesli kitaplarına hayat veren Stephen Fry, beşinci bölümü ise Simon Callow ile birlikte seride Ginny Weasley ve Luna Lovegood olarak izlediğimiz Bonnie Wright ve Evanna Lynch tarafından seslendiriliyor.

Serinin yazarı J.K. Rowling, geçtiğimiz Nisan ayında da yine Wizarding World içerisinde yer alan Harry Potter at Home adresinden seriye ilişkin videolar, makaleler, sözlük, karakter rehberi, testler ve bulmacaların yanı sıra, Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın sesli kitabını birçok farklı dil alternatifiyle okurlarıyla paylaşmıştı. Her hafta yeni bir bölüm eklenen video serisine wizardingworld.com adresinden ulaşmak mümkün.


Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın