UZUN BİR YOLCULUK İÇİN TEK YÖN BİLET

Pek çoğumuzun sosyal izolasyon altında bir ayı geride bıraktığı şu günlerde, işten ve sorumluluklardan artakalan zamanları nasıl geçireceğimiz sorusuna yanıt bulmak da giderek güçleşiyor. Böylesi zorlayıcı zamanlar, meydan okumalar için de güzel birer fırsat olabilir; kalınca bir kitabın sayfaları arasında uzun bir yolculuğa çıkmak gibi... Eğer böylesi bir yolculuğa hazırsanız size tek yön bilet sunan, uzun soluklu kitaplardan oluşan seçkimize bir göz atın!

1Q84 - Maruki Murakami

Ünlü Japon yazar Haruki Murakami'nin, birçok ülkede ciltlere bölünerek yayımlanan eseri 1Q84, Türkçede hem üç cilt hem de tek cilt olarak basıldı. Bit kitaplık edisyon tamı tamına 1256 sayfa!

Satın almak için tıklayınız.

Kayıp Zamanın İzinde - Marcel Proust

Marcel Proust'un uğruna ömrünü adadığı büyük eseri Kayıp Zamanın İzinde'yi tek bir cilde sığdırmak pek mümkün değil, zira eser 3148 sayfa!

Satın almak için tıklayınız.

Savaş ve Barış - Lev Tolstoy

Lev Tolstoy'un en ünlü eserlerinden biri olan ve 1867 - 1869 yılları arasında Ruskiy Vestnik dergisinde tefrika edilen Savaş ve Barış da iki cilde yayılıyor ve toplam uzunluğu 1808 sayfa.

Satın almak için tıklayınız.

Anna Karenina - Lev Tolstoy

Tolstoy'un genç bir kadını yıkıma götüren aşkı anlattığı ünlü eseri Anna Karenina da neredeyse Savaş ve Barış kadar uzun, tam 1224 sayfa.

Satın almak için tıklayınız.

Cennetin Doğusu - John Steinbeck

Nobel ödüllü yazar John Steinbeck'in, insanlık tarihinin Âdem’den bu yana en eski ve vazgeçilmez anlatısına, iyilik ve kötülüğün bitmek bilmez çekişmesine yeni bir yorum getirdiği romanı Cennetin Doğusu, 656 sayfa.

Satın almak için tıklayınız.

Kör Suikastçı - Margaret Atwood

Kanadalı ünlü yazar Margaret Atwood'a ilk Booker Ödülü'nü kazandıran romanı Kör Suikastçı, intihar, aşk, ölüm ve ihanet sarmalındaki bir ailenin çöküş hikâyesini anlatıyor. Roman 672 sayfa.

Satın almak için tıklayınız.

İkinci El Zaman - Svetlana Aleksiyeviç

Sovyetler Birliği’nin dağılışı ve yeni bir Rusya’nın ortaya çıkışı üzerine senfonik bir sözlü tarih çalışması olan İkinci El Zaman, Aleksiyeviç'in en ünlü eserlerinden biri ve 528 sayfa uzunluğunda.

Satın almak için tıklayınız.

Buradayım - Jonathan Safran Foer

Uzun bir aranın ardından, genç kuşağın en parlak kalemlerinden biri sayılan Jonathan Safran Foer'in dönüşünü müjdeleyen Buradayım, 608 sayfalık uzunluğuyla Foer hayranlarına uzun bir macera vaat ediyor.

Satın almak için tıklayınız.

Amerikan Tanrıları - Neil Gaiman

Neil Gaiman'ın en ünlü eserlerinden biri olan, Hugo, Nebula, Locus, Bram Stoker ve SFX gibi pek çok ödülü de toplayan Amerikan Tanrıları, Gaiman'ın hayal gücünü gözler önüne seren bir başyapıt ve 712 sayfa.

Satın almak için tıklayınız.


Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın