HOGWARTS EĞİTİME EVDEN DEVAM EDİYOR, ÜSTELİK HERKESE AÇIK!

Harry Potter kitaplarıyla büyümüş pek çok çocuk gibi siz de hayatınızın bir bölümünü size Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu'na kabul edildiğinizi bildiren o malum mektubu bekleyerek geçirmiş olabilirsiniz. Görünen o ki daha fazla beklemeniz gerekmiyor!

Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını, dünya genelinde eğitimi de sekteye uğrattı ve pek çok ülkede eğitim-öğretim uzaktan sürdürülmeye başlandı. Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulu da bundan nasibini almış görünüyor, zira Hogwarts müfredatına artık internet üzerinden de erişmek mümkün!

Harry Potter serisinin yazarı J. K. Rowling, geçtiğimiz çarşamba günü kişisel Twitter hesabından yeni bir Harry Potter sayfasının duyurusunu yaptı. https://www.wizardingworld.com/ web adresi içerisinde yer alan Harry Potter at Home sayfası, evde vakit geçirmek zorundaki kalan her yaştan Harry Potter hayranına keyifli dakikalar vadediyor.

Harry Potter kitaplarının ABD ve İngiltere’deki yayıncıları Bloomsbury ve Scholastic’in katkılarıyla hazırlanan sitede çeşitli eğlenceli videolar, makaleler, sözlük, karakter rehberi, testler ve bulmacaların yanı sıra, Harry Potter ve Felsefe Taşı'nın sesli kitabına birçok farklı dil alternatifiyle ulaşmak mümkün.

"Harry Potter at Home" sayfasına ulaşmak için tıklayınız.


Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın