TEMMUZ'DA CAZ BOZCAADA'DA!

Kısa sürede Türkiye’nin önde gelen müzik etkinliklerinden birine dönüşen ve bu yıl 4.sü gerçekleşecek Bozcaada Caz Festivali’nin tarihleri belli oldu. Festival allaturca ve 3dots’un ortaklığıyla 17-19 Temmuz 2020 tarihleri arasında Bozcaada’da gerçekleşecek.

Müzikseverlerin yanı sıra doğa ve gastronomi tutkunlarına da seslenen programıyla, 4. Bozcaada Caz Festivali 2020 yazının en doyurucu etkinliklerinden biri olmaya aday görünüyor. Üç gün sürecek festival boyunca izleyiciler açıkhavada cazın ustalarını ve genç yeteneklerini dinleme fırsatı bulacak.

Festival ayrıca, adanın farklı noktalarında gerçekleşecek sürpriz konserleri, gastronomi ustaları eşliğinde yapılacak tadım deneyimleri, çocuklara özel atölyeler, beden odaklı çalışmalar ve Bozcaada keşif rotaları gibi yan etkinliklerden oluşan Keşif programıyla da tüm Bozcaada’ya yayılacak.

Festivalin erken dönem avantajlı biletleri 28 Ocak itibariyle satışa sunuldu. Biletlerin İlk Avantajlı Dönem satışı 31 Ocak Cuma günü gece yarısına kadar devam edecek. 

Detaylı bilgi için: bozcaadacazfestivali.com 

https://youtu.be/Pw1acH8_DQc
Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın