YENİ YILI OKUYARAK KARŞILAMAK İSTEYENLERE HEDİYE ÖNERİLERİ

Yılbaşına sayılı günler kala hediye telaşı da son hız sürüyor. Özellikle hediye işini son dakikaya bırakanlar için kara kara düşünme vakti! Ama hediye alacağınız kişi aynı zamanda bir kitap kurduysa sakın ha endişelenmeyin. Zira bir kitap kurduna alınabilecek en güzel hediyelik kitapları sizin için seçtik.

Meleklerin Payı - Bir Viski Macerası, Dr. Burkay Adalığ

Hediye alacağınız kişi aynı zamanda viskiye de ilgi duyuyorsa bu kitap tam sizlik, zira onu bir gurme haline getirmeye aday. Viski uzmanı Dr. Burkay Aladığ'ın kaleme aldığı Meleklerin Payı viski hakkında merak edilen her şeyin yanı sıra tadım notlarını alabileceğiniz özel bir tadım defteri de içeriyor.

Satın almak için tıklayınız.

Uygarlığın Ayak İzleri, Celil Sadık

Sanatseverler için harika bir hediye önerisi de Celil Sadık imzalı Uygarlığın Ayak İzleri. Dünyaca ünlü tabloların gizemli detaylarının yanı sıra sanat tarihinin en heyecan verici olaylarının da peşine düşen Celil Sadık sunduğu minik anektodlarla okuma keyfini bir üst mertebeye taşıyor.

Satın almak için tıklayınız.

Harry Potter Seti, J.K. Rowling

Dünyanın en ünlü büyücüsü Harry Potter'ın ilk hayranları onunla beraber büyüdüler ve koca birer yetişkin oldular fakat Harry Potter'ın hayatlarındaki yeri biraz olsun değişmedi. Haliyle böyle müthiş bir set bir Harry Potter hayranının gözlerinin yuvalarından uğramasına yeter de artar bile!

Satın almak için tıklayınız.

Ateş ve Kan, George R. R. Martin

Evet, belki Harry Potter hayranlığı kadar yaygın olmayabilir, Ama Taht Oyunları, nam-ı diğer Game of Thrones'un hayranları da hiç azımsanacak gibi değil! Dünyanın soluğunu tutarak takip ettiği Taht Oyunları serisinin öncül hikayesi olan Ateş ve Kan Targeryan Hanesi'nin tarihine odaklanıyor ve Westeros'u fetheden ejderha efendilerini anlatıyor.

Satın almak için tıklayınız.

The Witcher Seti, Andrzej Sapkowski

Evet, belki henüz Game of Thrones kadar bilinmiyor olabilir ama Witcher'ın adını da muhakkak duymuşsunuzdur, zira şu aralar her yerde karşımıza çıkıyor! Doğu Avrupa'nın George R. R. Martin'i olarak gösterilen Andrzej Sapkowski'nin Witcher serisi Netflix tarafından yayınlanan dizi uyarlamasıyla oldukça ses getirdi. Haliyle bu set diziye tutkun olup hikayenin devamını merak edenler için harika bir hediye olabilir.

Satın almak için tıklayınız.

Hayvan Çiftliği, George Orwell

George Orwell'ın başyapıtlarından biri olan Hayvan Çiftliği her haliyle mükemmel bir hediye olabilir, kuşkusuz, ama Can Yayınları tarafından hazırlanan bu özel baskısı sadece koleksiyonerlerin değil, her edebiyatseverin rüyalarını süsleyecek cinsten, harika bir hediye!

Satın almak için tıklayınız.

Cafe Fernando, Cenk Sönmezsoy

Hediye alacağınız kişi bir edebiyatsever değil de pekâlâ bir yemek tutkunu da olabilir, neden olmasın? O halde Cenk Sönmezsoy'un ünlü yemek bloguyla aynı adı taşıyan kitabı Cafe Fernando'yu hediye etmekle ona mutfakta geçireceği keyif dolu bir yıl da hediye etmiş olursunuz. Deneyeceği her tariften sizin de nasiplenmeniz de cabası!

Satın almak için tıklayınız.

Atlas, Daniel Mizielinska - Aleksandra Mizielinska

Peki kitap hediye edeceğiniz kişi illa ki bir yetişkin mi olmak zorunda? Elbette hayır! Bir çocuğa alınabilecek en güzel hediyelerden biri de kitaptır elbette, ne de olsa ağaç yaşken eğilir! Domingo Yayınları'nın Türkçeye kazandırdığı bu müthiş Atlas da çocukların Noel Baba'dan dileyecekleri cinsten bir kitap. Atlas sayesinde çocuklar dünyayı sadece coğrafi açıdan değil, kültürel açıdan da tanıma fırsatı bulacak. Fakat dikkat edin, sadece minik dostunuz değil, siz de kendinizi fena halde kaptırabilirsiniz!

Satın almak için tıklayınız.


Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın