Sıkça Sorulan Sorular

Kargo Ücreti Ne Kadardır?

150 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizde kargo ücretsizdir (bu kampanyamız başka kampanyalarla aksi belirtilmedikçe birleştirilemez).

Bu tutarın altındaki alışverişlerinizde Aras Kargo 19,90 TL,  MNG Kargo 15,00 TL olarak kargo ücreti alınır.

Tüm gönderimlerimiz Aras Kargo, MNG Kargo aracılığıyla yapılmaktadır.

Kapıda ödeme siparişlerinizin gönderimi Aras Kargo ile MNG Kargo ile yapılmaktadır. Kapıda ödeme ek bedeli olarak  Aras Kargo 9,90 TL ve MNG Kargo 9,90 TL ücret alınmaktadır.

Kargom ne zaman ulaşır?

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir.

Siparişinizde farklı kitapların yer alması durumunda tedarik süresi en uzun olan kitabın süresi dikkate alınarak siparişiniz hazırlanacaktır. Özellikle ÖN SİPARİŞ şeklinde satılan kitaplarda bu durumu dikkate almanızı önemle rica ederiz. Örneğin biri 3, diğer 5 iş günü tedarik süreli 2 kitabı birlikte aldığınızda siparişiniz 5 iş günü içinde kargoya verilir.

"Adrese teslimat" seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra veya MNG Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde (ilçelere uzak bölgelerde) teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Not: Sabah saat 8:00'den sonra verilen tüm siparişlerin tedariği 1 iş günü sonrası başlar ve yayınevi ve tedarikçilere göre değişiklik gösterebilir.

Kargomu nasıl takip edebilirim?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz. Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Siparişimde herhangi bir değişiklik yapabilir miyim? (İptal edebilir miyim?)

Siparişinizin güvenliği ve doğru şekilde teslimatın gerçekleştirilmesi için sipariş oluştuktan sonra herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır. Eğer siparişinizi iptal etmek istiyorsanız lütfen en kısa zamanda (0850) 215-30-32 Dahili: 116 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız veya info@kitap365.com e-mail adresine mail göndererek talebinizi iletiniz.

Not: Lütfen tüm haberleşme ve yazışmalarınızda sipariş numaranızı iletmeyi unutmayınız.

Siparişimdeki ürün veya ürünleri iade edebilir miyim? 

İade ve değişim şartlarımıza şu sayfadan ulaşabilirsiniz: https://www.kitap365.com/bilgi/iade-ve-degisim-islemleri/14

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

600 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli Aras Kargo 8,90 TL ve MNG Kargo 8,90 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlanmadan önce SMS ile onay alınacaktır. Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz. SMS ile onay şifreniz hemen gönderilecektir. Bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Şifremi unuttum ne yapmam gerekir?

"Giriş Yap" bölümünde “Şifremi Unuttum” linkini tıklayıp Eposta kısmına email adresinizi girerek "Gönder" tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Yeni şifreniz e-mailinize gönderilecektir. Hesabınıza giriş yaparak “Bana Özel” bölümü "Şifre Değiştir" sekmesinden şifrenizi güncelleyebilirsiniz.

Kredi kartım işlem sırasında onay vermedi, ne yapmalıyım?

Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerle onaylanmayabilir. Bu nedenlerden bazıları aşağıdaki gibidir:

       Kart bilgilerinizi hatalı girmeniz,

       Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,

       Kartınızın internet üzerinden işlem yapmaya açık olmaması,

       Bankanızdan kaynaklı bir hatadan dolayı vb...

Bu nedenler dışında sorun yaşıyorsanız, kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için Müşteri Hizmetlerimizle veya bankanızla iletişime geçebilirsiniz. 

Puan Kullanımı

Puan kullanımının alt limiti 500 puandır.Siparişlerinizin toplamı en az 500 puana ulaştığında (alışveriş çeki) oluşturabilirsiniz.Alışveriş çeki kullanımı Siparişi onayı ekranında aktif hale gelmektedir.

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın