Kargo ve Teslimat

Kargo bedelleri

60 TL ve üzeri tutardaki alışverişlerinizde kargo ücretsizdir (bu kampanyamız başka kampanyalarla aksi belirtilmedikçe birleştirilemez).

Bu tutarın altındaki alışverişlerinizde sabit 5 TL kargo ücreti alınır.

Tüm gönderimlerimiz Aras Kargo aracılığıyla yapılmaktadır.

Kapıda ödeme siparişlerinizin gönderimi sadece Aras Kargo ile yapılmaktadır. Kapıda ödeme ek bedeli olarak 6 TL ücret alınmaktadır.

 

Teslim Süresi

Siparişleriniz kitapların temin süresine göre kargoya teslim edilir. Bu süreler kitabın detay sayfasında belirtilmektedir.

Siparişinizde farklı kitapların yer alması durumunda tedarik süresi en uzun olan kitabın süresi dikkate alınarak siparişiniz hazırlanacaktır. Özellikle ÖN SİPARİŞ şeklinde satılan kitaplarda bu durumu dikkate almanızı önemle rica ederiz. Örneğin biri 3, diğer 5 iş günü tedarik süreli 2 kitabı birlikte aldığınızda siparişiniz 5 iş günü içinde kargoya verilir.

"Adrese teslimat" seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo  aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Mobil bölgelerde (ilçelere uzak bölgelerde) teslimatların biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız.

Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Not: Sabah saat 8:00'den sonra verilen tüm siparişlerin tedariği 1 iş günü sonrası başlar ve yayınevi ve tedarikçilere göre değişiklik gösterebilir.

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın