Kapıda Nakit Ödeme

KAPIDA NAKİT ÖDEME

Kredi kartları Ve hesaba havale ödeme şekli dışında 2. seçeneğimiz olan KAPIDA NAKİT ÖDEME bulunmaktadır. Kargo Firması Personeli paketi teslim ederken ürünlerin ücreti NAKİT olarak ödeme yapılır.

Kapıda ödeme için ekstra bir ücret ödemem gerekli midir?

500 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Hizmet bedeli MNG Kargo 8,90 TL Aras Kargo 8,90 TL'dir ve bu bedel siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli adıyla yansıtılacaktır. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda nakit ödeme siparişi nasıl oluşturabilirim?

Sepet ve adres adımından ilerleyip ödeme ekranına geliniz. Ödeme ekranında “Kapıda Nakit Ödeme” seçeneğine tıklayınız. Kapıda nakit ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Siparişiniz tamamlanmadan önce sms ile onay alınacaktır. Lütfen cep telefonu numaranızı giriniz. Sms ile onay şifreniz hemen gönderilecektir. Bu şifreyi girip siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Onay alınmaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır.

Üye olmadan kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir miyim?

Kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilmeniz için sitemizde üyelik hesabı oluşturmanız gerekmektedir. 

Kapıda ödeme seçeneğinden faydalanmak için bir alt limit ya da üst limit var mıdır?

500 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile sipariş verebilmeniz için üyelik hesabı oluşturmanız ve adrese teslimat seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Kapıda kredi kartı ile ödeme yapabilir miyim?

Kapıda yalnızca nakit ödeme alınmaktadır. Maalesef kapıda kredi kartı ile ödeme yapılamamaktadır.

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişi nasıl iade edebilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişleriniz de genel İptal ve İade Koşulları'mıza tabidir. Okumak için lütfen linki tıklayınız: https://www.kitap365.com/bilgi/iade-ve-degisim-islemleri/14

Kargo ile yapılan iadeler için faturanızın arka bölümüne bedelinin para puan olarak istenmesi durumunda gerekli notun düşülerek ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir.

İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı Müşteri Hizmetleri birimimize mesaj yolu ile ya da info@kitap365.com e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Lütfen tüm yazışmalarınızda sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayın.

Kapıda ödeme ile oluşturduğum siparişin iadesinde hizmet bedeli de iade edilecek midir?

Kapıda ödeme hizmet bedeli MNG Kargo 8,90 TL Aras Kargo 8,90 TL iade edilmemektedir.

Banka hesabım yok ise nakit iademi nasıl alabilirim?

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişler için nakit iadenizi almak için İsim ve adres bilgilerinizi info@kitap365.com e-posta adresimize mail olarak gönderdikten sonra istediğiniz banka şubenize adrese havale işlemi yapılacaktır. 

Kitap365.com, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır. Daha fazla bilgi için tıklayın