• %35

Bayan Devlin'in Günlüğü

Çevirmen
: İ. Enis Köksaldı
Yayın Evi
Çıkış Tarihi
: Mart 2010
Sayfa Sayısı
: 520
Kapak Tipi
: Karton Kapak
Boyutları
: 135x210
Barkod
: 9789944822640
Daha Fazla Bilgi İçin
Satış Dışı
16,25
TL
25,00
TL
BU ÜRÜNÜ ALANLAR AŞAĞIDAKİ ÜRÜNLERLE İLGİLENDİLER

Heyecan ve gerilimin yoğun olduğu, tarihsel detaylarla da zenginleştirilmiş Bayan Devlin'in Günlüğü geçmişi ve bugünü çok çarpıcı bir biçimde birleştiriyor. Sırları, takıntıları, geçmişin müthiş gücünü içinde barındıran romanıyla yazar, okuyucularını etkisinden kurtulamayacakları olağanüstü bir hikayenin içine sürüklüyor.
Bayan Devlin in Günlüğü karmaşık ve merak uyandırıcı kurgusuyla okuyucu etkisi altına alıyor. Elinizden bırakamadan okuyacaksınız. Hikaye sizi hem gözyaşlarına hem de kahkahalara boğacak.
-PERRI O SHAUGHNESSY
New York Times çok satan Yazarlarından
Lirik bir üslupla yazılmış olan bu romanda bugüne dek tanıdığınız en zeki, ilgi çekici ve güçlü kadın kahramanları keşfedeceksiniz.
-STEPHANIE COWELL, Marrying Mozart ın yazarı
Trinity Koleji nde ders vermeye başlayan Claire Donovan n en büyük hayali gerçek olmuştur. Ancak bunun keyfi, iş arkadaşlarından biri, bir profesör, ölü bulunana kadar sürer. Cinayetle ilgili tek anahtar, profesörün son araştırma konusu olan Hannah Devlin'in on yedinci yüzyıldan kalan günlüğüdür. Hannah Devlin, dönemin kralının metresinin doktorluğunu yapmıştır.
Claire ve tarihçi Andrew Kent, Cambridge kütüphanelerindeki koleksiyonların da yardımıyla, Devlin'in geride bıraktığı ipuçlarını takip ederler ve hem Londra'nın karanlık geçmişinin hem de Cambridge'in bulanık bugününün sırlarını ortaya çıkarırlar. Üç yüz yıl önce yaşanan olayların sonuçlarının etkisini bugün bile gösterebileceğini keşfederler.

BU ÜRÜN HAKKINDA AÇIKLAMA YA DA TEKNİK BİLGİ BULUNMAMAKTADIR


YORUMLAR

BU ÜRÜN HAKKINDA HERHANGİ BİR YORUM BULUNMAMAKTADIR

Yorumlar

YORUMLAR
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR